Artykuły – czyli wszystko o transporcie pianin!


Możliwe uszkodzenia podczas transportu pianina

Każda osoba, która planuje przeprowadzkę lub transport pianina powinna zdawać sobie sprawę z tego, że jest to instrument szczególnie delikatny i w trakcie drogi transportowej może ulec uszkodzeniu.

Czytaj wiecej


Jakich informacji muszę udzielić firmie transportowej?

Relacja klient – firma przeprowadzkowe opiera się na dużej dozie zaufania. Przede wszystkim powierzamy takowej firmie często cały dorobek swojego życia, niekiedy wynajmujemy ją do transportu drogich antyków, sprzętu muzycznego (pianin, fortepianów)

Czytaj wiecej


Transport pianin – trudna sztuka

Transport pianin uznany jest za wyjątkowo trudne zadanie. Niestety ! W przypadku przeprowadzki nie ma odwrotu – ten drogi instrument należy po prostu przewieźć. Jak to zrobić?

Czytaj wiecej


Czy warto trnsportowac pianina samodzielnie?

Samodzielny transport pianina to praca pojawiająca się przede wszystkim przy przeprowadzkach choć oczywiście nie jest to generalna zasada. Konieczność transportu może pojawić się również z innych powodów.

Czytaj wiecej


Usługa transportu pianin. Dodatkowa opcja przy przeprowadzkach

Usługa transportu pianin to coś, co wydaje się rzeczą naturalną przy każdej przeprowadzce wykonywanej przez firmę przeprowadzkową. Nic bardziej mylnego. Firmy zajmujące się przeprowadzkami owszem, przewożą pianina…

Czytaj wiecej


Wynoszenie pianina a wąska klatka schodowa.

Wynoszenie pianina z mieszkania to prawdziwa sztuka. Każdy, kto ma pojęcie na temat tej pracy, z pewnością wie, jak bardzo to skomplikowane. Ten, kto dopiero decyduje się na taki krok, powinien wiedzieć – to praca, która wymaga przygotowań.

Czytaj wiecej


Transport pianina

Transport pianina to zadanie, które wydaje się czymś zupełnie normalnym. Wystarczy włożyć pianino na skrzynię ładunkową i przewieźć w określone miejsce. Pianino jest na tyle ciężkie, że nic nie powinno się stać.

Czytaj wiecej


Jak zabezpieczyć pianino do transportu?

Podczas przewozu pianina może dość do jego uszkodzenia. Wie o tym każdy, kto taki instrument próbował przewozić. Na szczęście odpowiednie zabezpieczenie pianina może pomóc, trzeba jednak wiedzieć, jak je zabezpieczyć.

Czytaj wiecej


Ubezpieczanie transportu pianina

Transport pianina. Rzecz niełatwa i zawsze obarczona wielkim ryzykiem jego uszkodzenia. Każdy, kto ma świadomość wielkości takiego instrumentu i sposobu jego transportu wie doskonale, że nie łatwo dowieźć je w całości.

Czytaj wiecejPoprzednia strona123Następna strona