Artykuły – czyli wszystko o transporcie pianin!


Porady związane z przeprowadzką międzynarodową

Przeprowadzka między krajami jest nie tylko dużym przedwsięzięciem logistycznym, lecz również wyzwaniem dla samego klienta. Jak ją zorganizować sprawnie?

Czytaj wiecej


Transport pianin – poszukiwana usługa

Transport pianin i fortepianów to obecnie jedna z najczęściej poszukiwanych i najbardziej pożądanych usług na świecie, usług świadczonych klientom zamożnym i tak zwanej wyższej klasie średniej.

Czytaj wiecej

Specjalizacja a transport pianin

Niewiele firm transportowych i przeprowadzkowych na rynku polskim specjalizuje się w konkretnej dziedzinie. Zazwyczaj są to mikro i małe firmy zorganizowane w formie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Czytaj wiecej

Dostosowanie usługi transportu pianina do potrzeb klienta

Od firm w sektorze usług coraz częściej oczekuje się nie tyko świadczenia owych usług na odpowiednim poziomie i zgodnie z powszechnie przyjętymi europejskimi normami oraz standardami, ale i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Czytaj wiecej

Przewóz pianin na imprezy muzyczne

W Polsce odbywa się coraz więcej imprez muzycznych. Polacy doceniają dobrą muzykę, zwłaszcza jeśli jest grana na żywo.Prawdę mówiąc jest to bardzo logiczne założenie – jeśli już wybieram się na koncert ulubionego artysty to chcę posłuchać nowej aranżacji znanego utworu.

Czytaj wiecej

Sprzęt wykorzystywany do transportu pianin

Transport pianin i fortepianów należy do jednych z najtrudniejszych zleceń. Wynika to z wielu czynników. Po pierwsze do realizacji tego typu usług niezbędne jest wieloletnie doświadczenie i dysponowanie niezwykle sprawną fizycznie ekipą.

Czytaj wiecej

Transport pianina – ile to może kosztować?

Planowanie przeprowadzi zazwyczaj wiąże się z wieloma czynnościami, które trzeba przemyśleć, załatwić i zaplanować. Jednak bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że podobnie należy podejść do realizacji mniejszych usług przeprowadzkowych, takich jak transport lodówki czy sprzętu muzycznego.

Czytaj wiecej

Jak przetransportować pianino?

Przy przeprowadzce fortepianów lub pianin przeważnie doradza się wynajęcie renomowanej firmy przeprowadzkowej. Szczególnie jeśli na drodze transportowej znajdują się schody lub gdy rozważa się transportowanie pianina widną towarową.

Czytaj wiecej

Pianino – mebel czy instrument?

Niegdyś panina służyły przede wszystkim do gry. W dawnym domach szlacheckich, później u arystokracji posiadanie pianina czy fortepianu było wręcz koniecznością.

Czytaj wiecej

Możliwe uszkodzenia podczas transportu pianina

Każda osoba, która planuje przeprowadzkę lub transport pianina powinna zdawać sobie sprawę z tego, że jest to instrument szczególnie delikatny i w trakcie drogi transportowej może ulec uszkodzeniu.

Czytaj wiecej

Jakich informacji muszę udzielić firmie transportowej?

Relacja klient – firma przeprowadzkowe opiera się na dużej dozie zaufania. Przede wszystkim powierzamy takowej firmie często cały dorobek swojego życia, niekiedy wynajmujemy ją do transportu drogich antyków, sprzętu muzycznego (pianin, fortepianów)

Czytaj wiecej