Artykuły – czyli wszystko o transporcie pianin!


Transport pianin – trudna sztuka

Transport pianin uznany jest za wyjątkowo trudne zadanie. Niestety ! W przypadku przeprowadzki nie ma odwrotu – ten drogi instrument należy po prostu przewieźć. Jak to zrobić?

Czytaj wiecej

Czy warto trnsportowac pianina samodzielnie?

Samodzielny transport pianina to praca pojawiająca się przede wszystkim przy przeprowadzkach choć oczywiście nie jest to generalna zasada. Konieczność transportu może pojawić się również z innych powodów.

Czytaj wiecej

Usługa transportu pianin. Dodatkowa opcja przy przeprowadzkach

Usługa transportu pianin to coś, co wydaje się rzeczą naturalną przy każdej przeprowadzce wykonywanej przez firmę przeprowadzkową. Nic bardziej mylnego. Firmy zajmujące się przeprowadzkami owszem, przewożą pianina...

Czytaj wiecej

Wynoszenie pianina a wąska klatka schodowa.

Wynoszenie pianina z mieszkania to prawdziwa sztuka. Każdy, kto ma pojęcie na temat tej pracy, z pewnością wie, jak bardzo to skomplikowane. Ten, kto dopiero decyduje się na taki krok, powinien wiedzieć – to praca, która wymaga przygotowań.

Czytaj wiecej

Transport pianina

Transport pianina to zadanie, które wydaje się czymś zupełnie normalnym. Wystarczy włożyć pianino na skrzynię ładunkową i przewieźć w określone miejsce. Pianino jest na tyle ciężkie, że nic nie powinno się stać.

Czytaj wiecej

Jak zabezpieczyć pianino do transportu?

Podczas przewozu pianina może dość do jego uszkodzenia. Wie o tym każdy, kto taki instrument próbował przewozić. Na szczęście odpowiednie zabezpieczenie pianina może pomóc, trzeba jednak wiedzieć, jak je zabezpieczyć.

Czytaj wiecej

Ubezpieczanie transportu pianina

Transport pianina. Rzecz niełatwa i zawsze obarczona wielkim ryzykiem jego uszkodzenia. Każdy, kto ma świadomość wielkości takiego instrumentu i sposobu jego transportu wie doskonale, że nie łatwo dowieźć je w całości.

Czytaj wiecej

Wnoszenie pianina do nowego mieszkania

Wnoszenie pianina do mieszkania czy domu, do którego się wprowadzamy, wydaje się sprawą banalnie prostą. Oczywiście tak nie jest – od tego w jaki sposób wykonamy tą pracę, zależy w jakim stanie pianino będzimy posiadać.

Czytaj wiecej

Uszkodzenie pianina podczas zleconej przeprowadzki

Uszkodzenie pianina podczas przeprowadzki wykonywanej przez profesjonalną firmę zdarza się bardzo rzadko ale nie jest wykluczone, że taka sytuacja się pojawi. Pomimo profesjonalizmu firm przeprowadzkowych, wszystko może się zdarzyć.

Czytaj wiecej

Transport zabytkowych pianin

Transport zabytkowych pianin z pozoru wydaje się zwykłym banalnym transportem. Oczywiście po części tak jest – pianina zabytkowe to również pianina. Transportuje się je podobnie.

Czytaj wiecej